Abdullah Fırat Hukuk Bürosu

Bakırköy Avukat Abdullah Fırat


Fırat Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, Türkiye’nin her bölgesinde çalışma alanları bakımından danışmanlık ve avukatlık hizmeti vererek, hukukun her alanında inandığı mesleki ilke ve kuralları doğrultusunda, profesyonel kadrosu, çeşitli hukuk alanlarına ilişkin gelişmiş deneyimi ve ekip çalışması ile yerli ve yabancı müvekkillerine hizmet vermektedir.

Avukatlık bürosu olarak, müvekkillerimizi periyodik olarak bilgilendirerek ve hukuki öngörülerimizi düzenli olarak paylaşarak, şeffaf bilgi paylaşımı sayesinde çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Fırat Hukuk Bürosu, müvekkillerimizin ve danışmanlığını yürüttüğümüz şirketlerin, hukuki olarak birçok çatışma ve uyuşmazlıkların giderilmesi, dava öncesi gerekli önlemleri alarak önleyici hukuk hizmeti vermeyi, dava aşamasında ise kısa zamanda amaca yönelik çalışmalarımızla istenilen sonuca ulaşmayı hedeflemekteyiz. Hizmetlerimizin kapsamı ve çalışma şartlarımız hakkında bilgi almayı istemeniz halinde, iletişim bölümünden tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

BİR SORUNUZ MU VAR?